default-logo

Välipesu

Põhiteenus Hind sõiduautole Hind mahtuniversaalile & maasturile Teenuse kirjeldus
Survepesu 5€ 6€ Pori, soola ja muu mustuse leotamine ja survepesu. Sõidukil kuivatatakse ainult klaasid.
Shampoonipesu 12€ 15€ Pori, soola ja muu mustuse leotamine, survepesu, shampoonipesu, kuivatamine, uksepiitade puhastamine.
Pigieemalduspesu 20€ 30€ Pori, soola, muu mustuse ja maanteepigi leotamine, survepesu, kuivatamine.
Valuvelje puhastamine        (üks velg) 5€ 5€ Auto valuvelgede puhastamine spetsiaalse veljehappega, mis lahustab velgedele kogunenud ja kinnistunud mustuse.
Mootoripesu 15€ 15€ Kapoti, kapoti äärte ning mootori puhastamine tolmust, õlist ja muust mustusest survepesu meetodil

Sisepuhastus

Põhiteenus Hind sõiduautole Hind mahtuniversaalile & maasturile Teenuse kirjeldus
Kerge salongipuhastus 10€ 12€ Suurema prahi koristamine, tolmuimejaga istmete ja põhjamati üldine puhastamine.
Põhjalik salongipuhastus 20€ 25€ Prahi koristamine, mattide puhastamine (kummimattide puhul pesemine), tolmuimejaga istmete, põhjamati ja pagasiruumi põhjalik puhastamine, klaaside pesemine, plastikdetailide puhastamine ja värskendamine, vajadusel lõhnastamine.
Nahkistmete puhastamine                    (üks istekoht) 10€ 10€ Vajadusel tolmuimejaga puhastamine, nahkistme põhjalik pesemine spetsiaalse ainega.
Nahkistme ja uksepolstri puhastamine ja hooldamine         (üks istekoht) 10€ 10€ Vajadusel tolmuimejaga puhastamine, nahkistme ja -polstri põhjalik pesemine spetsiaalse ainega ja hooldamine spetsiaalse kreemiga.
Tekstiilkattega istme keemiline pesemine (üks istekoht) 10€ 10€ Vajadusel tolmuimejaga puhastamine, erinevate plekkide, lõhnade eemaldamine keemilise pesuga, kuivatamine.
Põhjamati keemiline pesemine (üks istme kohta) 10€ 10€ Tolmuimejaga puhastamine, erinevate plekkide, lõhnade eemaldamine keemilise pesuga, kuivatamine, jalamattide puhastamine.
Salongi keemiline pesemine alates 120€ alates 130€ Istmete, põhjamati ja uksepolstrite keemiline pesemine, plastikdetailide puhastamine ja värskendamine, klaaside pesemine.

Vahatamine

Põhiteenus Hind sõiduautole Hind mahtuniversaalile & maasturile Teenuse kirjeldus
Märg vahatamine 3€ 5€ Kasutatakse Auto Magic'ki proffessionaalset Hydro Shine märgvaha, mis annab autole läike, kaitseb puhast värvipinda, hülgab vihma korral vett (autole jäävad pärast kuivamist väiksemad kuivamise jäljed), teeb tulevikus pesemise vähem aeganõudvaks. Eeldab shampooni- või pigipesu.
Püsivaha 60€ 75€ Käsitsi vahatamine tugevat kaitsekihti loova kookosvahaga, plastikpindade ja rehvide värskendamine. Vaha annab autole tugeva läike ja kaitsekihi, mis kaitseb värvi, hülgab vihma korral vett (autole jäävad väiksemad kuivamise jäljed), pidurdab kivitäketest rooste levikut, teeb tulevikus pesemise tunduvalt vähem aeganõudvaks. Hind sisaldab pigipesu.

Poleerimine

Põhiteenus Hind sõiduautole Hind mahtuniversaalile & maasturile Teenuse kirjeldus
Läigestamine alates 120€ alates 140€ Auto värvi- või lakikihi kiirpoleerimine ehk läigestamine + püsivaha. Annab autole tunduvalt värskema ja läikivama välimuse. Annab auto müümisel lisaväärtust. Hinna sees on pigipesu.
Põhjalik poleerimine alates 500€ alates 600€ Auto värvi- või lakikihi poleerimine mitmeetapiliselt, spetsiaalsete pastade ja poleerimisketastega. Annab autole püsivalt tunduvalt värskema ja läikivama välimuse. Hinna sees on pigipesu ja püsivaha.
Autotulede poleerimine alates 50€ alates 50€ Auto esitulede lihvimine ja poleerimine spetsiaalsete vahendite ja pastadega, tulemuseks on tulede tunduvalt värskem välimus ning pimedas sõites parem valgustus.

Lisateenused

Põhiteenus Hind sõiduautole Hind mahtuniversaalile & maasturile Teenuse kirjeldus
Uksetihendite külmumisvastane hooldus 5€ 5€ Uksetihendite hooldamine silikoonõliga, mis takistab miinuskraadidega uste kinnikülmumist tihendite külge.
Kleepsude eemaldamine ja liimijälgede puhastamine alates 10€ alates 10€ Erinevate kleebisreklaamide eemaldamine ja liimijälgede puhastamine spetsiaalsete vahenditega, mis ei riku aluspinda.
Uksetihendite ja -lukkude kaitsmine külma eest alates 10€ alates 10€ Uksetihendite ja lukuaukude kuivatamine suruõhuga ja katmine silikonmäärdega, vajadusel luku õlitamine.
Loomakarvade ja erinevate kiudude eemaldamine tekstiilpindadelt alates 10€ alates 10€ Tekstiilpindade puhastamine erinevatest loomakarvadest ning materjalikiududest tolmuimejaga.
Järelhaagiste | ATV-de |mootorataste ja veesõidukite pesu alates 10€ alates 10€ Mustuse leotamine ja survepesu. Vajadusel ja kokkuleppel kettide, hammasrataste, mootoridetailide, velgede jms puhastamine.

COMBO ehk koos on soodsam!

Põhiteenus Hind sõiduautole Hind mahtuniversaalile & maasturile Teenuse kirjeldus
Shampoonipesu + märg vaha 13€ 16€ Pori, soola ja muu mustuse leotamine, survepesu, shampoonipesu, uksepiitade puhastamine, märg vahatamine, auto kuivatamine.
Shampoonipesu+salongipuhastus              ( ajakulu ca 1h) 22€ 30€ Pori, soola ja muu mustuse leotamine, survepesu, shampoonipesu, kuivatamine, uksepiitade puhastamine, kummist automattide pesemine. Salongist suurema prahi koristamine, tolmuimejaga istmete ja põhjamati üldine puhastamine, tolmu võtmine plastpindadelt ning klaaside puhastamine.
Pigieemalduspesu + märg vaha 22€ 32€ Pori, soola, muu mustuse ja maanteepigi leotamine, survepesu, kuivatamine, uksepiitade puhastamine, kummist automattide pesemine, märg vahatamine.
Müügiks ettevalmistus 150€ 200€ Auto täielik puhastamine, poleerimine ning värskendamine, mis hõlmab endas shampoonipesu, pigipesu, velgede puhastamist happega, ustevahede pesemist, salongi ja põhjamati keemilist puhastust, mootoripesu, poleerimist ja vahatamist püsivahaga. Lühidalt auto nii puhtaks ja värskeks kui võimalik.

´

HINNAD SISALDAVAD KÄIBEMAKSU (20%). VÄIKEBUSSIDELE LISANDUB HINNALE 30%

MOOTORIPESU KLIENDI OMAL VASTUTUSEL

JÄRJEKORRA VÄLTIMISEKS SOOVITAME AEG ETTE BRONEERIDA NUMBRIL 56372422

 


PARIMA HINNA SAAMISEKS SOOVITAME KÜSIDA PERSONAALSET PAKKUMIST!